Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Bir antrenör olarak amaçlarınıza ve hedeflerinize ulaşabilmek için oyun sisteminize ve felsefenize uyan puzzle parçalarını bir araya getirmeye çalışmalısınız. Sisteminizi başarıya götürecek oyuncular transfer edilmelidir. Oyunculara tanrı tarafından verilmiş yeteneklerini ortaya koyabilecekleri fırsatlar verilmelidir. Oyun sistemine ve takım felsefesine uyan oyuncular transfer edilmelidir.


İHTİYAÇ DUYULAN OYUNCULAR TRANSFER EDİLMELİDİR.
Takımın ihtiyaç duyduğu oyuncuları transfer etmek en önemli ve tek hedef olmalıdır. Sistem çerçevesinde eksik parçaları tamamlamak temel ilke olmalıdır. Böylece takımın daha güçlenmesi sağlanmış olacaktır.

 


TRANSFER EDİLECEK OYUNCUNUN ÖZELLİKLERİ.
Transferde ilk tercih hem eğitimde, hem de basketbol da yeteneği olan başarılı sporcular tercih edilmelidir. Transfer edeceğiniz oyuncuların yüksek nitelikleri başarının gelmesini de sağlayacaktır.


TRANSFER PROĞRAMININ DÜZENLENMESİ
Antrenör ve yardımcılarının kulübün transfer politikasını çok önceden hazırlamaları gerekir. Gerekirse gün be gün değiştirerek güncelleştirmelidirler.

TRANSFER DOSYASI
Her antrenör ve takımın bir transfer dosyası olmalıdır. Bu dosya transfer ile ilgili tüm bilgileri ayrıntılı olarak içermelidir.

TRANSFER DOSYALARI
Transfer dosyalarını sadece antrenör ve baş yardımcısı görebilmelidir. :Başka bir kişinin görmesine izin verilmemelidir. Dosyalarda takip edilecek bütün takımlar, oyuncular hakkında bilgiler yer almalıdır. Toparladıkları tüm bilgileri bu dosyada değerlendirmelidirler. Dosyada genel bilgiler yanı sıra oyuncular hakkında da özel bilgilerde yer almalıdır.

 

Son Makaleler

Sevdirin Basketbolu

Başarılı Antrenör

Hızlı Hücüm